Nový T-Roc R kombinuje výkon a životní styl

25.02.2019 Volkswagen AG
Volkswagen představí na mezinárodním autosalonu v Ženevě (7.-17. Března 2019) T-Roc R, nový špičkový model pro úspěšně uvedenou produktovou řadu Crossover. Vyvinutý vozem Volkswagen R, toto výkonné vozidlo se může pochlubit impozantními výkonnostními parametry: čtyřválcový motor TSI s objemem 2,0 litru a výkonem 221 kW / 300 PS a točivým momentem 400 Nm. Standardní kombinace se 7-stupňovým pohonem DSG a pohonem všech kol 4Motion zajišťuje vynikající akceleraci bez ztráty trakce. Volkswagen T-Roc R může zrychlit z 0 na 100 km / h za 4,9 sekundy, zatímco maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 km / h.

Sportovní podvozek (se sníženým odpružením) zajišťuje ideální držení vozovky. Progresivní řízení je dodáváno standardně a přispívá k zajištění agilního jízdního chování. 17-palcový brzdový systém poskytuje účinné brzdění. Režimy jízdy zahrnují speciální závodní režim, který zaručuje mimořádně sportovní zážitek z jízdy. Tato opatření jsou doplněna funkcí kontroly startu, která zajišťuje optimální trakci při zrychlení a současně nabízí maximální hnací moment a odpovídající program řízení stability. Funkci ESC Electronic Stability Control lze ručně vypnout, aby bylo zajištěno zvláště dynamické řízení na hranici.

Sportovní charakteristiky modelu T-Roc R jsou zdůrazněny nezaměnitelným designem na exteriéru a interiéru. Nově upravená mřížka chladiče má na spodní straně leštěný stříbrný pás z eloxovaného hliníku, který běží po celé šíři vozidla. Model konstrukce nárazníku je namalován ve stejné barvě jako automobil. Jednotky osvětlení ve vertikálně uspořádaných denních svítidlech jsou integrovány do přední části. Zadní nárazníky obsahují vizuální vývody vzduchu v horní části a difuzér "R" v kontrastní barvě. Dvoupolohový výfukový systém na levém i pravém konci je specifický pro model "R". T-Roc R je standardně vybavena 18palcovými hliníkovými koly Spielberg. Kola z hliníkové slitiny Pretoria Dark Graphite 19 mm a pneumatiky 235/40 R19 jsou k dispozici jako volitelný doplněk.

Parapetní desky se sportovní konstrukce z nerezové oceli a mají logo "R", které lze také vidět na mřížce chladiče a na bocích vozidla. Logo "R" je také zobrazeno na zadních sedadlech. Kožený multifunkční sportovní volant s páčkovými pákami a ozdobným prošíváním v Crystal Gray také ukazuje sportovní stranu s logem "R", stejně jako černý headliner a pozdrav na úvodní obrazovce. Pedály se třpytí v nerezové oceli.

Nový crossover model pro výkon a životní styl je založen na harmonickém konceptu T-Roc, jehož 200 000 kusů již bylo prodáno. Nový T-Roc R rozšiřuje širokou škálu kompaktního crossoveru s důrazně sportovním stylem pro individualisty, kteří přikládají tak velkou důležitost stylovému vzhledu, jako tomu bylo u vynikajících jízdních výkonů.
 

Nový T-Roc R kombinuje výkon a životní styl

auta360.cz
Provozovatel:
AutoDetect s.r.o.
Hornokrčská 1947/2 140 00 Praha 4
IČ: 04809572
DIČ: CZ04809572
redakce@auta360.cz
Getrun
(c) auta360.cz | realizace 3Nicom