10 otázek pro Jana Křikavu

19.03.2019 redakce
1. Představte se nám, prosím. Jan Křikava
Naše společnost W.G. Energy se na trhu snaží narovnat vnímání zákazníků v ČR na obchod s energiemi. Od roku 2010 jsme si prošli několika dodavatelskými společnostmi a zjistili jsme jaké jsou nejběžnější klientské požadavky v této oblasti. Naším zákazníkům se snažíme nabídnout celkový pohled na jejich aktuální situaci ohledně nastavení dodávek elektrické energie a zemního plynu. Jelikož spolupracujeme s několika významnými společnostmi na trhu, tak dokážeme klientům vybrat nejvhodnější společnost či nejvhodnější produktovou řadu či se dostat na individuální produkt pomocí sdíleného nákupu energií.

2. Jaké vozidlo používáte v současné době a jak jste s ním spokojený?
Aktuálně používáme ve firmě vozidla Hyundai i40 a Jeep Renegade. S těmito vozy jsme aktuálně nad míru spokojeni, i když jsme při výběru těchto vozů byli často od lidí pohybující se v této oblasti odrazovány. Naštěstí se rady lidí nevyplnili a auta slouží dle našich představ. Za sebe musím říct, že Hyundai splňuje veškeré mé požadavky, příjemný vzhled, ohromný zavazadlový prostor a velmi pěkná výbava za rozumnou cenu.

3. Kolikátý je to Váš vůz a na jaké auto vzpomínáte nejraději.
Když to vezmu úplně od začátku mé "řidičské kariéry" tak se jedná o osmé vozidlo. Samozřejmě vzpomínám na své úplně první vozidlo Škodu 120 L, ale největší vzpomínky jsou na žluté Fiat Punto GT :) v té době to byla závodní včelka Mája :)

4. Kupoval jste někdy auto v/ze zahraničí, jaké jsou Vaše zkušenosti.
Koupil jsem dvě vozidla, které měli 1. majitele v zahraničí¨- výše zmiňované Punto a pak Seata Cordobu. Fiata mi nechal přivézt známí, tak jsem neměl velkou obavu. Seata jsem kupoval již v ČR, ale před koupí jsem měl možnost si komplet vůz nechat prověřit mechanikem a ten mi oznámil, že se koupě nemusím bát.

5. Jaké je Vaše auto snů?
Porsche 911 carrera GT

6. Trávíte za volantem mnoho času, jaký je Váš názor na ostatní řidiče a dopravu celkově?
Za volantem trávím velkou část svého pracovního času. Můj názor na ostatní řidiče je dost podobný jako na některé osoby podnikající ve stejné oblasti jako my. "když to neumím tak tam nelezu " Naštěstí v našem businessu to stojí jen peníze,na silnicích lidské životy. Co se týče dopravy v ČR tak je to až směšný co se tu děje. Stav některých vozidel je v hrozném stavu a o stavu silnic a dálnic je škoda mluvit. :)

7. Co si myslíte o elektromobilech a jejich budoucnosti?
Myslím si, že tento druh bude opravdovou budoucností. Je jen otázkou jakou rychlostí se v ČR bude budovat dobíjecí soustava. Osobně bych se elektromobilu nebránil.

8. Chybí anebo přebývá Vám v dnešních vozech nějaká funkce?
Pro moje využíti si myslím, že aktuální nabídka funkcí v automobilismu je dostačující. jedinou věcí, kterou bych uvítal je "teleport" :)

9. Při výběru svého nového vozu byste dal přednost novému vozu nebo ojetému?
Určitě bych šel cestou ne úplně nového vozidla, ale vozidla s mírným nájezdem ..

10. Jaké je Vaše životní moto?
Buď chceš nebo nechceš ... všechno ostatní jsou jen kecy :)
 
W.G. Energy
auta360.cz
Provozovatel:
AutoDetect s.r.o.
Hornokrčská 1947/2 140 00 Praha 4
IČ: 04809572
DIČ: CZ04809572
redakce@auta360.cz
Getrun
(c) auta360.cz | realizace 3Nicom